Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwarancja zgodności z aktualnymi przepisami

Jak zapewne Państwo wiecie, przepisy dotyczące terminów i sposobów obliczania dodatku uzupełniającego dla nauczycieli są obecnie na etapie zmian. Nie znaczy to jednak, że należy się wstrzymywać z zakupem programu, który pomoże Wam zrealizować ustawowe zapisy.

Stając się użytkownikiem programu „sQola Integra Dodatek uzupełniający”, otrzymujecie gwarancję jego zgodności z regulacjami zawartymi w ustawie o zmianie ustawy Karta Nauczyciela, a także zapisami w mającym się pojawić za kilka tygodni rozporządzeniu określającym zasady obliczania dodatku oraz wzór formularza sprawozdawczego. Oznacza to, że w przypadku konieczności wykonania zmian w programie, otrzymacie Państwo jego nową wersję bezpłatnie!

Zapraszamy do zakupu programu na atrakcyjnych, promocyjnych warunkach. Informujemy, że po 31 grudnia 2009 roku jego cena może ulec zmianie.